Yaşam

Heart Dead End Fragmanı Yayınlandı! Heartbreak 27. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Atike Hınçlıer romanından televizyon ekranlarına uyarlanan sevilen dizi Yürek Çıkmazı bu hafta 26. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Altın Sinema’nın başarılı yapımı ve yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunun yürek burkan hikayesi dikkat çekiyor. Kalbin Sonu’nun başrollerini Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta gibi yetenekli oyuncular oynuyor. Peki, Kalp Kırıkları dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

İşte yürek yakan 26. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Heart Dead dizisinin yönetmeni kimdir?

Yayınlandığı günden bu yana TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle takip edilen Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli ve Bahadır İnce oturuyor. Dizinin dram türündeki senaryosunu Ayla Hacıoğulları, Vilmer Özçınar ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

Heartbreak 26.Bölümde Ne Oldu?

Heart End’in son bölümünde: Halil, Yılmaz’ın Kader’i öldürmesine engel oluyor. Kader’in hayatını kurtaran Halil’i ilginç bir sürpriz beklemektedir.

Yılmaz bayılır ve hiçbir şey hatırlamaz.

Yılmaz tutuklu!

Halil, Yılmaz’ı işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atmak istemez. Bunun yerine Solmaz ve Cennet’e yaptıklarını itiraf ettirmeyi amaçlayan Halil, adaleti sağlamak için Kader’in yaşadığını ortaya çıkaracaktır. Ancak bunun için Yılmaz, Kader’in öldürülmesinden hiçbir koşulda kurtulamayacağını kabul etmek zorundadır.

Caner, Yılmaz’ın avukatını alıyor!

Caner’in Yılmaz’ın avukatı rolü, Halil ve Zeynep’in işini zorlaştırır. Halil’in en büyük takıntısı haline gelen Caner, Salkım Göreli’nin kim olduğunu Yılmaz’dan öğrenmeye kararlı!

Yılmaz, Salkım İzafi hakkında ne biliyor?

Caner’e yalan söyleyen Yılmaz’ın aslında Salkım Göreli’den haberi yok!

Feride, Yılmaz’a yardım edecek mi?

Feride, Yılmaz’ı ziyaret ediyor. Ziyareti sırasında Feride’nin başına gelenleri anlatan Yılmaz, ondan da yardım ister. Halil’e yaklaşıp Salim’in kim olduğunu öğrenmek isteyen Yılmaz, Feride’ye boyun eğdirerek istediğini elde edeceğini bilir.

Ali Fuat’ın suçlandığı cinayet ortaya çıktı!

Halil’e babasının ölmesi için teyzesi Leyla’ya, daha sonra da yanlışlıkla Ali Fuat’a emir verdiği imajını verir. Karşılığında Halil’den istediği ise çok tehlikelidir!

İşte Heart Dead ? yeni bölüm fragmanı

Kalp Kırıklığı 27. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu